| anonim_4396 a întrebat:

Help! Daca fac in fiecare zi cate 100 de abdomene mi-se va tonifia abdomenul? Puteti sa-mi recomandati si alte exerciti folositoare. Funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| PankakesS a răspuns:

Salut,nu este nevoie sa faci 100 de abdomene in fiecare zihappyabdomenul se formeaza cu ajutorul exercitiilor si al dietei.Nu trebuie facut 100 de abdomene in fiecare zi, deoarece corpul tau se invata cu tratementul si nu va mai avea rezultatele dorite!winkingincearca sa faci 100 abdomene sa zicem luni, marti miercuri, si joi vineri pauza! sper ca ti-am fost de folos.bafta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aurelian0709 a răspuns:

Du-te la sala si iti lucrezi toti muschii happy

| TheAnswerMan a răspuns:

Poti face tu 5000 de abdomene pe zi dar daca nu pastrezi un regim sanatos si nu faci exercitii in fiecare zi degeaba mai faci.
De exemplu daca faci 1000 abdomene pe zi si daca mananci o shaorma si bei un suc dupa asta sau dus toate abdomenele happy.
Deci incearca sa pastrezi o viata cu mancare sanatoasa si exercitii.

| angelRBD a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Da ai dreptate, dar eu nu mananc astfel de mancare NICIODATA.

| TheAnswerMan a răspuns (pentru angelRBD):

Foarte bine!
Continua cu exercitiile!
happy

| cocolinosef a răspuns:

Fai cate 500 pe zi...si in 2 saptamani o sa se cunoasca ca ai pus cevawinking