| NbhdDaughter a întrebat:

Hey.Am auzit ca daca ma spal des pe cap accelereaza cresterea parului? E adevarat? Argumente. Funda si vot garantat.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te speli foarte des inlaturi sebumul acela si s-ar putea sa accelerezi cresterea parului.Dar nu e indicat. Vrei sa ai un par lung, uscat si deteriorat? Imagineaza-ti cat il traumatizezi cu apa calda, sampon si ce ii mai pui.Macar spala-te cu apa rece, nu e asa daunatoare si ii da si un luciu aparte parului.

| darkvalentine a răspuns:

Nu are nicio legatura cu cresterea insa nu e prea bine sa iti speli des parul. Se va ingrasa mai rau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da este adevarat!

Pentru ca se mentine curata pielea capului!happyhappyhappy

Spala-ti parul de maxim 3 ori pe saptamana!
este suficient!

Eu il spal de 2 ori pe saptamana si este ok:*
pa-pa

| Alexandrutzzaly a răspuns:

DA este adevarat!
Mai ales sa te speli o zi da o zi nu o zida o zi nu si tot asa! Asa fac si eu si parul mi-a crescut mai repede nu imi mai cade fire de par si este foarte bine
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| 1Gossip a răspuns:

Da.Este chiar adevarat.Eu in vara il aveam putin de dupa umeri...si acum e cu mult dupa jumatatea spatelui.Mai am putin adica vreo 10 cm si ajunge parul pana la sfarsitul coloanei. Eu l-am in scari.Ma spal o zi da o zi nu. Stiu ca nu e bine dar vreau sa am parul lung!