| Sw3eTy3 a întrebat:

Hey`! Ce as putea face sa imi stea parul ondulat?

Răspuns Câştigător
| forever13 a răspuns:

Il poti impleti in fiecare seara si va sta frumos, il poti pune pe bigudiuri, sau pe moate, il poti face cu ondulatorul sau cu placa ori... dupa ce te speli si te usuci sa il dai cu spuma thinking nu stiu sigur daca va sta spectaculos acum depinde si de parul tau tongue Bafta :*

8 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, impleteste-ti parul.happy

| lrls a răspuns:

Exista placi speciale, te poti duce la coafor pentru bigudiiuri, sau daca iti faci codite impletite apoi le desfai ramane parul ondulat

| τττ a răspuns:

Iti pui ciulini in parlaughing. Glumeam. Poti sa-ti pui bigudiuri, sau sa ti-l faci cu placa, cum doresti tu.Numai bine.

| selysol a răspuns:

Hey poti sa iti faci moate poti sa il pui pe bigudiuri sau ti-l impletesti cand e ud mai poti sa iti faci multe codite impletite o metoda e ondulatorul dar nu ti-o recomand

| Adryanna2000 a răspuns:

Ti-l poti face cel mai rapid cu ondulatorul fie acasa fie la coafor sau ti-l poti pune pe bigudiuri da` dureaza ceva timp.

| OaieBlonda a răspuns:

Poti folosi drotul happy.

| Posedata a răspuns:

Exista mai multe variante iti poti face pcodite impletite le tii asa cateva oe si parul se onduleaza, il poti punde pe bigudiuri saucu placa..depinde acum big grin