| Dimineata a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre produsele impotriva punctelor negre de la clearskin? Cat mai multe pareri. Ce efect au? Recomandati sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

Sincer nu recomand! Mi-am ars fata cu produse de la clerasil! Recomand sa folosesti mai bine creme farmaceutice, care sigur sunt asigurate si au mult mai putine efecte secundare! Poti alege pentru puncte negre brevoxyl sau fucidin(e foarte bun) sau effaclar. Ca sa faci un mic tratament foloseste Brevoxyl-ul seara si Fucidinul dimineata timp de o luna si cand simti ca Brevoxyl-ul ti-a uscat fata da pe fata cu puti effaclar sau o alta crema hidratanta.

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Folosesc un gel de la Bioderma. Am dat vreo 50 de lei pe el, l-am luat din farmacie. E mult mai okay decât chestiile de la avon.

| dulce35 a răspuns:

Heyhappy sunt foarte bune, eu am folosit si pentru puncte nerge si pentru puncte rosi si a fost foarte bun, da rezultate foarte bune, si de durata, si foarte repede:X, fata tio lasa fina si fara puncte nergelove struck dar ai grija ca tenul este diferit de la persoana la persoana, si poate ca tie sa nu iti fie bunsad dar eu zic sa incerci iar daca vezi ca nu e bun, incerca skinoren ca de obicei aia merge la mai mult tipuri de ten:d! Skinorenul este tot ceva pentru cosuri pentru amble si puncte negre si rosi, si e foarte bunalove struck funda?big grin