| skriil a întrebat:

Hey fetelor! Cum sa ai un corp frumos de adolescenta? Vreau recomandari, exercitii pilates si propuneri (in afara de sala), pentru : o talie mica, fund bombat si rotund, sani frumosi, picioare frumoase( nu slabe rau). Fac si un sondaj pentru "frumusetea adolescentina". Fundakiss

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai tot ce vrei tu se face la sala :))
Fara sala nu prea o sa obtii nici jumatate din rezultatele pe care le doresti.

fund bombat si rotund = genuflexiuni cu haltera pe umeri + aparate pentru picioare, ca tipa din poza :
http://cdn.hivehealthmedia.com/wp-content/uploads/2010/11/woman-squat.jpg

Documenteaza-te si tu despre fitness, ca asta e ce-ti doresti.