| AleJenner1234 a întrebat:

Eu am parul ondulat spre cret. Mai mult ondulat. Are momente in special cand e murdar sa stea drept, cateva fire ondulate. Problema e ca e bufant. Si ma enerveaza ca nu mai pot sa port cărarea pe mijloc pentru ca pare fara volum. As vrea sa am parul mai drept, in special sa nu fie bufant, cu volum la radacina. Sa fie gen..alunecos,moale. Cand dai cu mana prin el sa nu ti se strice cararea sa alunece inapoi. Aveti idee ce ar trebui sa folosesc? Un sampon anume? Balsam? Sau cv masca de par?

4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

O placa de intins parul?

| AleJenner1234 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Aș vrea ceva natural si sanatos daca se poate ..nu vreau sa-mi ard parul

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru AleJenner1234):

Si simplul fapt ca te speli pe cat iti poate deteriora varfurile, si soarele deterioreaza parul deci...
Si eu am parul ondulat dar il intind. Fac asta de 4 ani si inca mai am par in cap, putin mai lung de piept.

| gabriielaaa a răspuns:

Te va ajuta sa împletește părul in asafel încât sa ai cărare si să se învețe părul asa. Iar la celelalte trebuie sa încerci mai multe saloane si să-l alegi pe cel ce se potriveste.