| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o pereche de converse Scurti si nu știu ce culoare! Îmi place foarte mult si bleumarin si alb dar sunt dispusă sa încerc si alte culori. (Culoare de par: blond, ochii: căprui) așteptat sfaturile voastre! Pup :*

2 răspunsuri:
| 1123456789 a răspuns:

Sfatu meu ar fi sa iti iei din cei albi cu dunga rosie deoarece se asorteaza la orice imbracamine mai ales * dupa parerea mea ca esti blonda cu ochii caprui ai face un contrast frumos. gen tenesii astia albi cu o pereche de blugi mai inalti cu o camasa asa in carouri albe cu rosii si negru si poate si o cordeluta un negru sau rosu sau alb simpla happy Asa mi-ar placea mie ( perspectiva unui baiat ) happy

| bobocelXD a răspuns:

Parerea mea: verde sau rosu. happy