| Dora_Mark_1997 a întrebat:

Heyy :-). Imi puteti da cateva idei cum sa ma imbrac la petrecerea de halloween happy PS. In afara de vampir, Dau fundită :*

Răspuns Câştigător
| 11magdalenazota11 a răspuns:

Pai ai putea sa te deghizezi in printesa (mi se pare cel mai simplu), dar cred ca esti cam mare pentru asta laughing, asa ca...nust poate doctorita, vrajitoare, ingeras etc. big grin

| Dora_Mark_1997 explică (pentru 11magdalenazota11):

Mi-ai dat o idee foarte faina (inger si demon )! Merci :*

| 11magdalenazota11 a răspuns (pentru Dora_Mark_1997):

Cu placere :*

7 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

Naked

| ℓσяєภยş a răspuns:

Vrajitoare, zombie, printesa, doctorita(sa-ti pui si ketchup pe hainelaughing ),pisica neagra, diavolita, mumie, emo, o eroina din desene animate etc

| EchoDemon a răspuns:

Incearca o vrajitorare..nu cheltuiesti prea mult poate doar pe palarie. Probabil gasesti tu ceva rochie neagra de a ta. Si daca vrei iti poti vopsi si fata in verde.

| Aiden a răspuns:

Urmăreşte prima parte a videoclipului, poate îţi vine vreo idee. Tot ce a făcut ea a fost să improvizeze.
https://www.youtube.com/watch?v=GpajsZjLu-U

| Andreeeeeaaa a răspuns:

Doctorita, vrajitoare, printesa.