| Cristinaa7x a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un studio de tatuaje prin zona sectorului 6 sau imprejurimi care sa nu fie nici ingrozitor de scump, sa aiba oameni priceputi si cel mai important sa lucreze curat, nu as vrea sa nimeresc vreo maghernita si sa iau nu stiu ce boli...

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Vino la mine ca te rezolva eu - cat dai pe metru

| corinusdeplus a răspuns:

Http://www.saloane-bucuresti.ro/saloane/lista/8/6 Incearca si aici pe site.Sora mea si-a facut unul in plaza si unul in crangasi cum cobori din 41 cand vi dinspre ghencea in partea stanga in fata.Cum te duci spre liceul marin preda.