| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema/lotiune/ulei de corp foarte foarte hidratanta dar care sa intre repede in piele si sa nu lasa pielicula?

1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Cea mai potrivita pentru descrierea ta mi se pare crema nivea soft care este in acelasi timp de maini, fata si de corp, este hidratanta, poate fi folosita de orice categorie de varsta, pentru orice tip de ten deoarece are un ph neutru si pe langa faptul ca intra foarte rapid in piele, o si revitalizeaza. Sper sa-ti fi fost de ajutor!