| AndreeaMalik a întrebat:

Îmi spuneți va rog Cum sa procedez?
Vreau sa îmi vopsesc parul cu albastru de metil și nu știu Cum sa fac mai exact.
Trebuie sa diluez substanța în apă sau pur și simplu pun parul în sticluță?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie diluata in functie de culoare pe care vrei sa o obtii. Pui apa si substanta intr-un castron si amesteci. Poti aplica pe par cu o pensula de vopstit(eu asa am procedat chiar daca curge putin e mai eficient) sau uzi complet o discheta demachianta apoi pui solutie sau daca vrei suvite introduci suvitele in bol apoi stai cam 10 min sa se prinda. Succes!

1 răspuns:
| AndreeaMalik explică:

Mulțumesc pentru ajutor