| PedoFrog a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc cu albastru de metil.
Cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| UnNumeMic a răspuns:

Este foarte simplu.pentru o culoare mai deschisa si mai putin stridenta trebuie sa diluezi 5 picaturi de albastru de metil in 10 litri de apa si stau cu parul inmuiat cat mai bine posibil aproximativ 10-15 minute.Pentru o culoare mai intensa diluezi 20-30picaturi (in functie de cat de intens doresti sa fie) is 10 lintri de apa si stau cu parul inmuiat cat mai bine aproximativ 30-40 minute. sper sa iti fiu de ajutor.

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Vrei sa faci un clip gen Avatar 2 review? Adica sa te vopsesti toata albastra? Torni solutia in cada, cand faci baie, si cand iesi din cada nu te stergi cu prosopul, astepti sa te usuci. Eventual topai putin prin baie, ca sa grabesti procesul.

| babi007 a răspuns:

Baga capu intr-un policolor! si fa-ti curcubeu in cap.