| Superman76 a întrebat:

O întrebare pentru fetehappy.Va simtiti inferioare sau complexate din cauza menstruatiei?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Complexata nu, deoarece toate fetele au. In schimb, poate fi considerat un dezavantaj in comparatie cu barbatii pentru ca suntem foarte vulnerabile in acea perioada atat din punct de vedere fizic cat si psihic.
O zi frumoasa! happy

| neutrino a răspuns:

Nu, a fi femeie inseamna a accepta totul ce ii este caracteristic.

| sofisis a răspuns:

In nici un caz. Daca nu am avea menstra, nu am face bebei. happy

| Felys a răspuns:

Inferioare in nici un caz, poate chiar superioare pentru ca dam nastere generatiilor viitoare