| IngerPazitorr a întrebat:

Maine vreau sa imi fac parul cumva.O coafura,orice, nu stiu...Am parul cu 2-3 cm dupa umeri...HEEELP!

6 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Ii poti da forma cu peria dupa ce il speli si aplici spuma de par.Il poti lasa cat mai natural desprins, sau o coada cu bretonul umflat in fata.

| dydu01 a răspuns:

Buna! Pai daca il vrei desprins indreapta-l cu placa sau parul din fata (bretonul) impletit, cam asa : http://tunsorilamoda.net/wp-content/uploads/2012/02/breton_impletit1.jpg... daca il vrei prins prinde-l intr-o coada intr-o parte impletita (normal sau coada de peste).
Bafta;)!

| PupicAndreea a răspuns:

Daca te imbraci mai sport fa-ti un coc si lasa 2 suvite libere, dar daca te imbraci mai elegant piaptana-te, apoi strange parul intr-un coc in seara asta, lasa-l pana dimineata dai cu putin fixativ sa reziste si vor iesi niste bucle superbe.BAFTA!

| Dxm a răspuns:

Fa-ti spic sau o impletitura la moda se poarta 2013