| Shar0nSpitz a întrebat:

Mi-am cumparat cumparat un sampon wash&go,anti-matreata,e bun? Daca nu, ce sampon mi-ati recomanda pentru matreata?

Multumesc >anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| Ukkka a răspuns:

Foarte bun. Pe acela il folosesc si eu. Nu am matreata si am parul mai des si mai voluminos. Merita toti banii!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Head & shoulders.

| lalaballet a răspuns:

E chiar foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| DyDyy23 a răspuns:

Foarte bun.l-am folosit si eu.Dar daca vrei sa ai par cu mai mult volum si mai luminat iti recomand toate sampoanele shauma. Sunt cele mai bune mai ales pentru parul foarte gras.