| Shar0nSpitz a întrebat:

Mi-am cumparat cumparat un sampon wash&go,anti-matreata,e bun? Daca nu, ce sampon mi-ati recomanda pentru matreata?

Multumesc >anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| Ukkka a răspuns:

Foarte bun. Pe acela il folosesc si eu. Nu am matreata si am parul mai des si mai voluminos. Merita toti banii!

4 răspunsuri:
| DyDyy23 a răspuns:

Foarte bun.l-am folosit si eu.Dar daca vrei sa ai par cu mai mult volum si mai luminat iti recomand toate sampoanele shauma. Sunt cele mai bune mai ales pentru parul foarte gras.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Head & shoulders.

| lalaballet a răspuns:

E chiar foarte bun