| NowForYou000 a întrebat:

Mi-am facut breton, iar acum nu il mai vreau. Daca merg la o frizerie mi-l poate taia? Pot sa am parul drept, normal, imi poate iesi cum vreau?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar daca esti baiat.Nu stiu daca o sa iasa "cum vrei", ca o data ceva taiat... taiat ramane (ma refer la par).

| n1445 a răspuns:

Cum sa ti-l taie? Sa ti-l rada cu totul? laughing clar nu... Trebuie sa astepti sa iti creasca, in cazul in care esti fata. Daca esti baiat il poate taia, dar va trebui sa iti schimbi tunsoarea partial...

| ĄĿiŒ a răspuns:

Indiferent daca esti fata sau baiat nu il poti taia! In cazul in care esti fata il poti prinde cu agrafe sau impleti. Uite cateva videoclipuri care te pot ajuta.

https://www.youtube.com/watch?v=5_6pR3DcJN4

https://www.youtube.com/watch?v=7ney44bmPxY

Pentru mai multe videoclipuri doar scrie pe youtube "hide bangs";)
Orice ar fi nu il taia altfel va trebui sa astepti si mai mult sa creasca. Gaseste modalitati sa il ascunzi sau sa il aranjezi;)Succes

| EneCristian a răspuns:

Da dar depinde si de frizer anumite chestii nu mai pot fi remediate.

| kiri11 a răspuns:

Daca vrei ca parul tau sa fie uniform si placut nu ar trebui sa iti tai bretonul. Ar trebui pur si simplu sa il lasi sa creasca.

| metalhead999 a răspuns:

Nuuu. Evident ca nu. Il poti prinde sau il aranjezi in diferite moduri. In niciun caz nu se taie. Va trebui sa astepti sa iti creasca.