| laurux a întrebat:

Mi.au aparut cosuri pe fata si nu stiu ce sa ma fac :-ss
ce ziceti?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa sex si asa trece

| elena17pb a răspuns:

Astepti... poti sa pui o crema
atentieeeee! NU PUNE SPIRT
multa lume pune spirt dar nu e bine

| SayMeSayYou a răspuns:

Du`te la dermatolog.Am avut aceeasi problema.Ai putea incerca: Erifluid.Il gasesti in farmacii.Cand te dai pe fata te inteapa putin dar crede`ma merita.La miros seamana cu alcoolul medicinal.
Succes kiss

| AdiiLove a răspuns:

Am folosit si recomand Zineryt. Doar ca ustura putin la inceput, dar iti trece senzatia aceea. Este foarte bun si da rezultate vizibile. Dar nu il folosi decat unde ai cosuri, nu si in alte zone netede. Bafta!

| Claudia a răspuns:

Nu umbla la ele, poate sati ramana semn pe urma :-s. Date cu creme speciale sau cu crema de galbenele tongue e la farmacie e vreo 2 lei. love struck

| PunkLollipop98 a răspuns:

Eu cand aveam cosuri foloseam o solutie numita Zineryt. O foloseai cam de 2 ori pe zi.In max. o saptamana imi dispareau cosurile.Mai multe informatii ai aici : http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137 Apropo trebuie sa fi atenta cu aceasta solutie, usuca pielea.

| myself a răspuns:

Lasale sa treaca... cu timpul vor disparea.sau daca nu iti convine sa le ai se gaseste la farmacii un sapun special pentru cosuri

| DivaAnkutzz a răspuns:

Atentie poate fi chiar foarte folositor! deci...cosurile iti apar deoarece va aparea perioada de pubertate sau poate deja a aparut. Poti sa-ti faci acasa un tratament foarte bun.
1.Deobicei este bine sa te dai cu spirt la cosuri pentru a se usca si pentru a cadea.
2.Fructele sunt necesare
3.Incearca sa eviti sa pui mana pe fata.
4.In niciun caz nu ti le sparge.
5. Spalati fata cat mai des. Sper ca te va ajuta...asa am scapat eu de cosuribig grin Succes!

| veronikaa a răspuns:

Ia de la farmacie crema Clearasil. E nemaipomenita si actioneaza instant... ai increde si eu am incercata si e extrem de eficienta si la mine la farmacie e vreo 20 de lei cu aproximatie si nu uita se prezinta intr-un tup albastru si are tubuletu 20g. succes in razboiul cosurilor happy.winking