| Arrr a întrebat:

De ce mi.au aparut cosuri pe fata?
P.S: Am 14 ani si nu sunt dezvoltatahappy
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Nu conteaza daca esti sau nu dezvoltata. La varsta de 14 ani ai ajuns deja la pubertate. Incearca sa te tratezi cu diferite ceaiuri, sau geluri pentru a scapa de ele cat mai usor. Daca vrei sa nu iti ramana urme, nu le stoarce. Stiu prin ce treci si eu am cosuri, dar incerc sa mai scap de elelaughing)

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ţi-au apărut coşuri pe faţă deoarece eşti în creştere, iar corpul tău se dezvoltă.

| Lou222 a răspuns:

Eu nu am dar, andri tu faci cinste

| andri22 a răspuns:

Si eu am, hai sa dam de baut :*

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Nu-i nimic crede-ma

| alexutza1234 a răspuns:

Deoarece corpul se dezvolta.nu conteaza ca esti dezvoltata sau nu.de la 12 ani pana la 17-18 o sa ai la cosuri o gramada o sa ai si pe maini si pe spate...dar cauta pe net remedi impotriva cosurilor si o sa iti mai dispara dar tot vei avea