| mihela94 a întrebat:

Oare ce sa fac sa nu mi se mai ingrase asa repede parul? Am zis ca e vara, cald si transpir repede, e normal sa se ingrase asa, dar acum deja nu mai putem vorbi de caldura. Se ingrasa prea repede si are un aspect oribil, uleios. Ma spal de 2 ori pe saptamana, chiar nu as vrea sa-l spal zilnic sa-l distrug ca si asa am firul foarte subtire. Heeelp!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi samponul? Ia ceva natural pe baza de urzica

| mihela94 explică (pentru Adry05):

Da, am incercat. Folosesc un sampon natural doar din plante si degeaba

| Adry05 a răspuns (pentru mihela94):

Incearca la un dermatolog, din cate stiu se ocupa si de problema asta.