| Nuzicnume a întrebat:

Parfumurile de pe make-up.ro eMAG și cel.ro sunt originale?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marfurile pe ambele site-uri sunt fie vandute direct de firma, fie ca intermediari, de alti furnizori.
Fiecare fiind site mare si cunoscut, nu cred ca s-ar compromite cu vanzarea unor marfuri contrafacute.

| aXy99 a răspuns:

Daca ar fi vandute de eMag 100% ar fi originale. Daca sunt vandute de alte firme necunoscute, iti asumi acest lucru. Te uiti si tu la pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cumpărat niciodată parfumuri de pe aceste site-uri, pentru că tot aud mereu că nu ar fi originale. Și într-adevăr, de ce să riști cumpărând online ca mai apoi să te trezești că ai dat nu știu câte milioane pe un parfum contrafăcut? Cel mai bine te duci și cumperi dintr-un magazin gen Sephora, acolo poți analiza bine parfumul înainte să-l cumperi.

| Directioner99 a răspuns:

De pe eMAG nu sunt toate originale, daca iti gasesti un parfum care ti place prima data uita te la review-uri ca multi scriu daca e fake si etc, dar nici daca review urile is bune nu iti recomand eMAG, mai bine elefant sau notino is mult mai sigure