| debby2000 a întrebat:

Salut am 12 ani si 36 de kg.Credeti ca sunt prea slaba pentru varta mea?

Răspuns Câştigător
| CreativeIuxi a răspuns:

Nu, chai deloc. Eu am 12 ani si am 38 de kg. Stiu. e foarte enervant ca toata lumea spune ca esti prea slaba, dar nu e asa..ai corp de fotomodel. big grin

Funda?

19 răspunsuri:
| madymadalina99 a răspuns:

Nu depinde de ani, depinde de inaltime. Daca esti prea inalta si ai dabea 36 kg te va arata slaba, dar daca esti mai pitica e perfect dupa parerea mea! funda? puppy dog eyes

| debby2000 explică (pentru madymadalina99):

Am 1. 59

| nustiunustiu a răspuns (pentru madymadalina99):

Da! Ai dreptate!
_________________________________
Voteaza sondaje aici: http://adf.ly/6ig0g
Parerea ta conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te mai ingrasi, pt.ca esti slaba la varsta asta...

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Draga nu esti prea slaba, dimpotriva esti potrivita si eu am 12 ani si am 35 de kg si toate fetele din clasa de la mine au aprox. tot asa
Deci esti potrivita!

Fundita?

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Nu, dar depinde de inaltime daca te incadrezi sub 1. 40m atunci esti OK dar daca ai o inaltime mai mare de 1. 40m atunci esti destul de slabutza! Sper ca te-am facut sa intelegi. fundita.

| vangheliss99 a răspuns:

Doamne ferestelaughing logic ca nu, eu am 12 ani si de abia am 32 de Kg inainte avveam 30KGlaughing si este chair ff enervant ca toata lumea zice ca esti slab.

| Anne2000 a răspuns:

Esti perfecta. Dar, daca doresti sa te ingrasi mai mult de atat incearca sa mananci 3 mese pe zi. Prima cu un fel de mancare, a doua cu trei feluri si a treia cu 3 feluri. Dar, eu consider ca esti perfecta. Fundita? Please.

| Fast92 a răspuns:

La 12 ani, ar trebui sa ai cam 40-43 de kg.

| Gabiᅠ a răspuns:

E corect, eu am 13 si am 36... Pe mine toti ma numesc slabanoaga... Dar in schimb nu trebuie sa ei cu tine oriunde te-ai duce kilogramele in plus.

| Crisuu20 a răspuns:

Nu prea ai de ce sa fii ingrijorata mai ia 4 kg in plus si poate te vei simti mai binebig grin

| Crisuu20 a răspuns:

Nu

| ghostady2011 a răspuns:

Esti slaaab.Eu la 12 ani aveam 48kg

| Gabiᅠ a răspuns (pentru ghostady2011):

Si cred ca de abia te miscai

| debby2000 explică (pentru CristinaUrsache):

Ce pot sa fac sa ma mai ingrasi(mananc 2 mese pe zi cu cate 3 feluri fiecare)

| CristinaUrsache a răspuns (pentru debby2000):

Nu depinde de ani, depinde de inaltime. Daca esti prea inalta si ai dabea 36 kg te va arata slaba, dar daca esti mai pitica e perfect dupa parerea mea! Ce marime ai?

| Edgar a răspuns:

Da