| Mariusgf a întrebat:

Am o intrebare. Cati ML de Albastru de metilen trebuie sa pun intr-un lighean cu apa si cat timp trebuie sa stau cu parul acolo. Am parul saten.

1 răspuns:
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Tin sa te anunt ca daca parul tau este saten mai inchis, nu se va prinde pe parul tau.Si nici sa il decolorezi nu iti recomand.Ar trebui sa pui cam toata sticluta (in cazul in care este mica, de cativa ml) si jumatate (in cazul in care este mai mare), insa vei avea doar reflexii albastre. Sper ca te-am ajutat.