| stefy_6374 a întrebat:

Hei! Acum cateva zile am facut un fel de herpes in colturile gurii si am mers la farmacie unde mi-a dat albastru de metilen si tetraciclina unguent. Cat timp trebuie sa stau cu albastreala la gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

laughing putea sa iti dea si altceva dar na, au vrut sa te faca suspect ca ai baut cerneala :p
da-te doar in seara asta, apoi continua numai cu tetraciclina si o sa iti treaca! happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuia sa iti de a,, aciclovir,, si iti trecea mai repede

| Myyy3 a răspuns:

Doamene, orice herpes tine 7 zile cu orice prostii te-ai da!

| PassingBY a răspuns:

Dă-te seara şi stai aşa până dimineaţa.

| DeeaHug12 a răspuns:

Trebuie sa stai pana dispare de la sine. big grin Sper ca te-am ajutat. :*