| Alicia15 a întrebat:

As vrea sa imi fac o tunsoare noua.Ce tunsori imi recomandati.Sunt bruneta cu parul mediu si este des.Dau funda! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Daca ai parul foarte des (sta zburlit tare) spune-i frizeritei sa ti-l fileze. Ca si tunsoare, eu sunt adepta bretonului intr-o parte. Nu iti tunde parul din lungime, caci vei regreta dupa aceea. (Ca mine laughing ).

| noname2021 a răspuns:

Eu iti recomand sa te tunzi in scari si cu breton intr-o partehappy

| KompliKat a răspuns:

Ai putea sa te tunzi BOB si eu sunt tunsa la fel si imi sta bine dar depinde de forma fetzei daca esti rotunda la fata zici ca ai o cascheta in cap dar daca esti cu fata un pic alungita iti va sta fff bine

| Alicia15 explică (pentru KompliKat):

Pai port si ochelari iar fata e un pic alungita nu foarte tare.

| KompliKat a răspuns (pentru Alicia15):

Si eu port ochelar poti sa te tunzi daca vrei parerea mea din cate mi-ai spus ti-ar sta chiar bine

| Madysss a răspuns:

Buna happy uite daca ai faata un pic mai alungita ti-ar sta bine bob. eu sunt tunsa bob cat sa imi acopere ceafa cu breton stil gheara nu drept pe partea stanga il am mai lung si partea dreapta il am pana la barbie in fata cu forma patrata ma refer la varfuri si imi sta dumnezeieste in cazul in care nu iti sta bine cu breton ai posibilitatea sa iti faci o bucla din breton introparte sau sa ti-l prinzi. eu asa sunt tunsa si imi sta ff. bine eu am fost stilul ala nebun de funcky puncky cu gauri peste tot. si acum mi-am schimbat stilul tunsura nu mai am nicio gaura m.am dat pe stilul elegant si este tare happy