| Didixu a întrebat:

BunahappyAm nevoie de ajutorul vostru! Imi puteti da niste sugestii de tunsori? Am fata ovala-rotunda...adica intre.Si am parul lunghappyDar trebuie sa ma tund si nu stiu cum!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Tip bob este cel mai des tip de tunsoare folosit la saloane.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......stea-bine/ Sper ca te-am ajutat:)FUNDA!

| catalin02 a răspuns:

Uite aici un site cu cateva poze cu frizuri potrivite pentru o fara ovala http://www.tunsori-noi.com/labels/tunsori-baieti?page=1. P.S chel ai incercat?