| Axel22 a întrebat:

Am 12 ani si sunt baiat big grin In curand incepe scoala crying si nu stiu cum sa ma tund, cam ce-ar fi la moda anul >asta?:

Funda!

Răspuns Câştigător
| teoul a răspuns:

Poti trage poza la imprimanta si o arati frizerului.
Daca nu ii spui ca vrei chel pe margine si 3-4 cm pe mijloc si te dai cu gel sau ceara.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freza de rahat cu mot

| Axel22 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu stii sa vb atunci taci si vezi-ti de treaba

| Rony56 a răspuns:

Fa-ti o freza afro laughing)) apoi fa-ti o poza si bag-o pe TPU sa vad ce moaca ai

| Claudiu44 a răspuns:

Chel cu breton la spatewinking

| Aramyx a răspuns:

Ce ma? incepe scoala crying mie de ce nu mi-a zis nimeni?

| Axel22 explică (pentru Aramyx):

laughing Pe data de 16 incepe scoala smug

| Aramyx a răspuns (pentru Axel22):

16, aa merci da e in anul 2015 nulaughing?

| Axel22 explică (pentru Aramyx):

As vrea eu laughing Da e anul asta din pacate. Cainii statului (profesorii) vor intra din nou pe portile puscariei

| teoul a răspuns:

Cea mai apreciata tunsoare de anul asta este cea a lui Mackelmore.
https://www.google.ro/......https?/url
Tu insa poti aborda orice tunsoare vrei nimeni nu o sa te judece dupa tunsoare.
Poti incerca si ceva mai demodat si sa dai tu tonul modei nu neaparat sa te iei dupa ea.
Asta este insa alegerea ta.

| Axel22 explică (pentru teoul):

Spune-mi cum se numeste freza ca parca vad ca frizeru respectiv habar nu o sa aiba cine este Mackelmore happy

| teoul a răspuns (pentru Axel22):

Poti trage poza la imprimanta si o arati frizerului.
Daca nu ii spui ca vrei chel pe margine si 3-4 cm pe mijloc si te dai cu gel sau ceara.

| Mirceayo a răspuns:

Pai mai scurt la urechi si mai mare in varful capului cu o linie dupa contur

https://www.google.ro/......ps?/search

| Axel22 explică (pentru Mirceayo):

Sorry, n-as incerca asa freza happy Nu e deloc genul meu, nu ma reprezinta absolut deloc.