| AndrewJohnson a întrebat:

am 16 ani, sunt baiat si as vrea sa ma pensez deoarece am sprancenele mari si stufoase.Credeti ca as face o greseala daca m-as pensa? Am auzit de la unii ca pensatul doar, iar altii spun ca e o durere suportabila si nu am de ce sa imi fac griji.Multumesc si astept si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Nu ai face nicio greseala. Daca ai nevoie du-te sa te pensezi, o gramada de baieti o fac crede'ma.Iar in legatura cu durerea sa stii ca doare putin la inceput, dar dupa te obisnuiesti.In orice caz e o durere suportabila care merita traita pentru rezultat.Fa'ti curaj, eu iti urez succes:*:*

| extazyboy a răspuns (pentru Alllllexandra):

Buna stii vreun produs care sa faca sprancenele sa creasca mai greu?

| Alllllexandra a răspuns (pentru extazyboy):

Sa creasca greu? Poi du-te la un salon unde sa ti le epileze cu ceara, profesional, nu totallaughing doar acolo unde nu e nevoie de fire. Daca nu ai experienta sa nu incerci tu pentru ca o sa ai un rezultat neplacut...

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu consider ca nu atata timp cat te vei pensa de fiecare data cand vei observa ca incep sa-ti creasca firele la lochappy
Doare la inceput, dar nu doare asa de tarehappySi sa ai grija cum te pensezi ca sa nu-ti strici sprancenelehappy
P.S:Niciodata sa nu te pensezi pe partea superioara a sprancenelor ci pe partea interioara, catre pleoape, sper ca intelegihappy
Numai bine.