| Krs123153 a întrebat:

Salut, TPU. Am 17 ani si folosesc o crema hidratanta Gerovital plant dar am tenul lucios de la ea. Tenul meu este mixt, este ok crema sau trebuie sa o inlocuiesc, care este cea mai buna pentru tenul mixt?

1 răspuns:
| Miky90120 a răspuns:

Recomand cu drag crema de fata de la Elmiplant pentru ten mixt cu gutuie, hidrateaza, se absoarbe repede in piele, nu lasa pielea grasa, miroase nemaipomenit si e ieftina. O gasesti in supermarket-uri. Sunt foarte bune si cremele din gama Bioten de la Elmiplant cu Miere si Cimbrisor, eu o folosesc pe aceasta acum si imi place. Recomand produsele Elmiplant happy