| TheWildRose a întrebat:

am gasit asta pe net: http://cum-sa-slabesti.savy.ro/sfaturi-pentru-o-slabire- rapida-prin-metode-naturiste/ si as vrea sa incerc metoda cu ceaiul de urzica...a mai incercat cineva asa ceva pentru slabit? exista vreun risc? nu vreau sa slabesc iar apoi sa ma ingras la loc dublu.se poate intampla asta daca fac acest lucru? nu vreau sa dau mult jos doar vreo 3-5 kg va rog ajutati-ma va puuuup:*:*

2 răspunsuri:
| Lăcrymioara a răspuns:

De obicei ii cum ai zis tu...slabesti dar pui dublu...pentru ca trebuie sa mananci mai putin decat inainte daca vrei sa nu te ingrasi mai mult. happy

| ionut2006 a răspuns:

Acum 3 ani am avut 120 de kg, nu aveam ambitie, mancam orice si oricand, Intr-o zi am fost la terapie de grup, am reusit sa dau jos 23 de kg in 10 saptamani, si dupa terapie am reusit sa ajung la 84 de kg.Am fazut ca terapeuta Iulia, organizeaza din nou acest grup,(trei ani nu am mai vazut anunt). uite blogul: onlinepsihologie.wordpress.com(Grup de suport pentru scadere in greutate si mentinerea starii de bine)