| TheWildRose a întrebat:

am gasit asta pe net: http://cum-sa-slabesti.savy.ro/......naturiste/ si as vrea sa incerc metoda cu ceaiul de urzica...a mai incercat cineva asa ceva pentru slabit? exista vreun risc? nu vreau sa slabesc iar apoi sa ma ingras la loc dublu.se poate intampla asta daca fac acest lucru? nu vreau sa dau mult jos doar vreo 3-5 kg va rog ajutati-ma va puuuup:*:*

Răspuns Câştigător
| Sunshine31 a răspuns:

Eu cred ca nu te ingrasi la loc. pentru ca e natural, e ceai de urzica si n-are ce rau sa iti facahappy si + miscare + dieta, adica sa ai grija ce mananci...ci cred ca e okhappy
si eu as vrea sa incerc asta. Pentru ca rau nu are ce sa facabig grin succes sa avem! :*

| TheWildRose explică (pentru Sunshine31):

Merci mult de raspunslove struck pup:*