| vladimir96 a întrebat:

Am o problema, pe timpul verii m-am bronzat si se pare ca nici acum nu mi-a trecut complet bronzul. Eu, personal, urasc sa fiu bronzat. Culoarea pielii mele e alba-foarte alba si vreau s-o am din nou asa. Stiti vreo metoda pentru a elimina mai repede bronzul?

Răspuns Câştigător
| AndraDay3 a răspuns:

Ai putea folosi gel de dus exfoliant sau crema exfolianta. de asemenea si zeama de lamaie este foarte buna. Succes!

| vladimir96 explică (pentru AndraDay3):

Intai de toate, multumesc pentru raspuns. O sa incerc gel de dus exfoliant si crema exfolianta. De zeama de lamaie ce stii? Cat timp se aplica? De cata am nevoie?

2 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Zeama de lamaie: Stoarce o lamaie intr-un castron, fura o discheta demachianta de la mama pe care o inmoi in zeama iar apoi fara mila freci pe tot corpul.Trece mai repede timpul daca te uiti eventual la un film in acelasi timp.