| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte alba! Imi urasc coloarea pielii. Defectele se vad foarte usor si arat oribil si la fata zici ca is palida. Stiti cumva daca se poate schimba culoarea pielii? Daca macar e posibil asa ceva? De bronzat nu ma pot bronza deoarece cand ma duc la plaja, pielea doar se rosește si sunt alba iar. La solar nici atat ca nu am inca 18 ani. Ce sa fac? Imi urasc coloarea pielii care e cel mai mare defect al meu. Imi vine sa plang cand vad fete cu ten inchis si ce piele frumoasa au.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și eu care credeam că cea din poza de profil ești tu și te invidiam la nebunie...

| aXy99 a răspuns:

Asta spunea si Hitler.

| aXy99 a răspuns:

I-am raspuns lui Neptune, dar pentru ca i-ai dat funda, iar site-ul asta e plin de buguri, nu s-a pus raspunsul meu ca si cand i-ar fi fost adresat lui. Nu vad de ce mi-ai dat eronat. Am spus un adevar.

| PumpkinDoll a răspuns:

Kira Rausch(Mai is multe) are pielea palida si ii faching chiut, nu cred ca frumusetea e definita de culoarea pielii.N-ai ce sa faci, decat sa te accepti asa cum esti.Mai sunt si baieti carora le plac fetele cu pielea palida.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Fetele bronzate pe care le vezi tot albe sunt doar ca au pielea mai inchisa de la bronz. Te deranjeaza cumva pentru ca esti slabuță si nu ai forme? Ca altfel nu vad ce motiv ai avea.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Pai o femeie alba cum te descrii tu daca are si forme arata foarte bine, nu le deranjeaza cu nimic ca au pielea prea alba, ba din contra, poate chiar au grija s-o pastreze asa.

| Mariu0699 a răspuns:

Pai singura metoda ar fi sa mergi la solar. Din cate stiu eu, nu trebuie sa ai neaparat 18 ani, sau poate in zona ta e asa.
Soare nu mai e acum, incepe frigul deci. laughing
si daca poti merge la solar, e bine ca la inceput sa mergi cate putin si apoi poti merge sa stai putin mai mult. Am avut o prietena care a fost la solar cand avea 14-15 ani, si tu crezi ca nu poti?
Cam atat stiu, si nu cred ca ar fi altceva?
Bafta la bronzat?♥️