| KaryC01d a întrebat:

De ce cei mai multi oameni isi fac tatuaj cu acest simbol "†"? Stiu ca arata bine si mi-as dori si eu unul, dar ce semnificatie are?
Mersi mult, fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crucea, credinta, Dumnezeu, religia...

6 răspunsuri:
| trololo52628 a răspuns:

Pai depinde de persoană mulți își fac simbolul reprezentat "Jesus" alți să arate dintr-un fel contra biserici (dacq este întoarsă)

| K0sti a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca arata bine? Arata bine sa ai cruci pe tine? Taicule...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai cred ca aia e o cruce. Ce poate sa simbolizeze, pe bunica?

| William a răspuns:

Acel simbol este o marca de masina laughing.

| BiuL a răspuns:

E o cruce... are legatura cu credinta in Dumnezeu, biserica, d-astea.

| AirănMeidăn a răspuns:

e o cruce