| anonim_4396 a întrebat:

Salut,M-am uitat la niste poze vechi cu mine de cand aveam parul scurt si vazut ca aratam bine, acum as vrea sa imi tund pletele (le am pana la urechi)doar ca ceva ma tine. mereu cand imi prind parul arat ingrozitor. nici maxilarul nu mai e asa masculin..capul mare, rotund. daca ma tund scurt o sa arat la fel de urat ca atunci cand il aveam prins? Daca o sa ma tund o sa mi se vada maxilarul diferit?

Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

Stiu. Dar intregul aspect depinde si de asta.
Oricum, forma fetei nu o poti schimba. Dar poti sa ascunzi defectele, ori sa pui in evidenta ceva frumos, prin tunsoare, machiaj (nu e cazul tau), etc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cere opinia frizerului si el iti va da un sfat despre ce poti sa faci. Oricat as incerca nu imi pot imagina cum arati sau cum vei arata daca te tunzi.

| cevdet a răspuns:

Cid iti prinzi parul, acesta sta strins, lipit pe linga cap. Daca il tunzi, chiar scurt, el va sta rasfirat si va arata altfel.

| anonim_4396 explică (pentru cevdet):

Mersi.Dar eu vorbeam de forma fetei, de maxilar.

| cevdet a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Dar intregul aspect depinde si de asta.
Oricum, forma fetei nu o poti schimba. Dar poti sa ascunzi defectele, ori sa pui in evidenta ceva frumos, prin tunsoare, machiaj (nu e cazul tau), etc.

| Razvanu a răspuns:

Nu co..ae ce ai, tunde-te ca oricum tot urat o sa arati

| anonim_4396 explică (pentru Razvanu):

Eu zic sa te spanzuri, o sa iti stea mai bine cu sfoara la gat