| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu o masca de fața care sa curete eficient tenul acneic si gras, sa curete impuritatile, sa exfolieze tenul, sa lase pielea curata, neteda, catifelata.(sa faca un ten foarte frumos si atragator). Nu conteaza pretul produsului, doar sa fie foarte bun pentru ce am spus mai sus. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Iti poti pune pe fata in fiecare zi miere, o lasi cat poti tu de mult. Te va ajuta enorm! Sau te poti duce la farmacie sa intrebi de o masca.

| MihaSweet a răspuns:

Am văzut la TV ca e bun Nivea Care sau alte creme.