| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu o masca de fața care sa curete eficient tenul acneic si gras, sa curete impuritatile, sa exfolieze tenul, sa lase pielea curata,neteda, catifelata.(sa faca un ten foarte frumos si atragator). Nu conteaza pretul produsului, doar sa fie foarte bun pentru ce am spus mai sus. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Pufosenia98 a răspuns:

De ce sa dai bani pe o crema din comert plina de parabeni sau alte chimicale? amesteca o lingurita de miere cu una de zahar si freaca amestecul pe ten. o data sau de 2 ori pe saptamana. e mult mai sanatos si mai sigur :3

| Pool77 a răspuns (pentru Pufosenia98):

laughing))))))
Lacurile babesti doamnelor si domnilor.