| BachetIV a întrebat:

TPU, îmi puteţi spune tratamente naturiste pentru mâinile crapate? Va rog! Fundă!

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Crema de galbenele e buna pentru toate crapaturile posibile. Cel mai bine de aplicat pe perioada serii pentru a intra in piele.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Inainte de culcare te dai cu ulei de masline, iei niste manusi de bumbac si dormi asa.

| kiri11 a răspuns:

Incearca cremele hidratante, te poate ajuta foarte bine si crema de galbenele, care este cea mai buna dupa parerea mea.

| emi1 a răspuns:

Salut.ite un linc :http://www.divahair.ro/......si_crapate
Ce ieste pe albastru.
Funda?

| Lucia14 a răspuns:

Crema cu glicerina, ulei de argan si vitamina e... Avon Eu am folosit si a fost foarte buna...