Întrebare recomandată | ColorfulRainbow a întrebat:

Sampoanele pentru cresterea parului sunt folositoare?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea sunt folositoare

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu sunt bune si nu dau randament, dar sa te faca sa cumperi, normal ca sunt eficiente/de buna calitate etc..incearca sa folosesti masti naturale facute de tine, eu m-am saturat de aruncat bani, asa ca m-am lasat de cumparat si imi fac masca d in galbenus/ulei masline/zeama de lamai ori vitamina A daca am si sunt multumita..incearca si tu ca nu ai nimic de pierdut, spala parul cu urzica/pelin/frunze de nuc si vei fi multumita.
O zi frumoasa sa aihappy

| positivity a răspuns:

Am încercat acum câteva luni să folosesc unul, să văd cât de bun este. Când l-am folosit aveam părul până la umeri.
Şi sincer, am fost surprinsă să văd rezultatul obținut. Mi-a crescut părul până la sâni.
Șamponul pe care l-am folosit eu, se numește Favisan. Îl găsești în farmaciile Plafar.
Ţi-l recomand şi ţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-s bune de nimic, mergi pe tramente naturiste mult mai bine îi va merge părului tău.
Te pup!

| Andeuta a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, ai putea incerca sa te dai cu ulei de masline la baza parului este mai bine( cu 30 min inainte sa faci baie) stiu ca e cam neplacut dar la mine se vad rezultatelelaughing

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Nu sunt bune de nimic. Si eu am incercat si nici un rezultat.

| Anonimaa77 a răspuns:

Nu prea sunt folositoare.:.

| PandaBear7 a răspuns:

Probabil, dar su sunt miraculoase.