| Cosminel1192 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa am parul mai des si mai tare un pic in cap. Ce as putea face? Daca m-as rade, de cate ori ar trebui si in cam cat timp ar creste parul?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ar trebui sa faci o plimbare pe la dermatolog intai, sa vezi cum stai si apoi sa vezi ce poti sa faci. Poate la tipul tau de fir de par, acest lucru nu este posibil.

| Blonda1 a răspuns:

Nu e nevoie sa te razi...foloseste ulei de ricin si o sa se indeseasca cu siguranta si eu foloseam bere ca sa nu mai cada si il intarea.

| Cosminel1192 explică (pentru Blonda1):

Si sa il faca si un pic mai tare? Nu dupa ce ma spal sa ma dau cu ceva, ci asa sa fie el. (sa nu fie uleios)