| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Sunt inalta, nici slaba nici grasa sunt bine cred eu, fata ovala si parca putin ascutita, satena (un pic mai deschis), ochii albastri iar parul meu este momentan lung fara o forma deosebita. vreau sa imi tund varfurile dar vreau si sa-i dau o forma. ce forma mi-ati recomanda? credeti ca miar sta bine daca mias baga si suvite blonde? astept parerile voastre iar cel mai bun primeste funda

9 răspunsuri:
| aandreutsaa a răspuns:

Pai da cred pentru ca si eu mi-am facut si toata lumea imi spunea ca imi sat bine deci cred ca tie ti-ar sta foarte bine:*. dar sa nu iti faci ff multe fa-ti asa vezi tu cat crezi ca iti sta bine. sper ca o sa iti iasa love struck te pup papa:*

| TpUrOsE a răspuns:

Ti-ar sta bine cu suvite(blonde sau roscate)virfurile ai putea sa le rotunjesti innauntru

| manuilegal a răspuns:

Nu cred ca are rost sa iti faci suvite, nu prea se mai poarta, Nu mi-ai spus cat de lung ai parul? crleontat sau drept? sunt niste detalii care ar putea fi interesante pentru ati da o parere buna! uite poti sa intri aici manuilegal@yahoo.com sa imi trimiti o poza sa nu intelegi gresit sa crezi ca vreau sa FILTREZ cu tine, e doar pentru a te ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| manuilegal a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Mie imi place parul lung vezi e greu, eu pot sa iti zic ideea mea dar poate tie nu iti place si e foarte posibil mie sa imi placa la nebunie, dar totusi! Cred ca ar trebui sa il filezi doar, dar cand zic filat, nu inseama putin din varfuri, inseamna sa fie destul de evident! parerea mea! SI inca ceva, cati ani ai? Desi nu conteaza foarte mult dar crede-ma cand o sa ai peste 18 19 o sa iti stea extrem de bine sa fii cat mai naturala asta se cauta asta se vinde, Naturaletea e totul, e o noua moda, nu se mai poarta silicoane, botox si tot ce vrei tu? uita-te la femeile naturale vedetele naturale sa vezi cat de tari sunt! Nu Lasa Sa FI Modelata De Altii pentru ca daca vreodata o sa faci o greseala din cauza lor o sa iti para rau, daca o faci din vina ta te asigur ca inveti ceva si macar tu ai fost vinovata e mai simplu, Crede-ma! Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| rby07 a răspuns:

Deci jur ca nu cred... daca nu vrei sa iti faci o forma de ce te mai intereseaza ce iti recomanda unu sau altul care nu te cunoaste si nici macar nu stie cum arati...frate nu ganditi inainte sa scrieti

| Ionut_Iuruc_1989 a răspuns:

Baga idul ionutz_overdose

| YouCanHelpMe a răspuns:

1.Nici prea inalta, nici prea scunda.
2.Nici prea grasa, nici prea slaba.
3. Fata nici prea ovala, nici prea patrata.
4. Fata nici prea ascutita, nici prea plata.
5. Ochii nici prea albasti, nici prea negri.
6.Parul nici prea lung, nici prea scurt.
7.Forma parului nici prea deosebita, nici prea "anormala".
8.Sa nu te tunzi nici prea scurt, nici prea lung.
9.Suvitele nici prea blonde, nici prea inchise.
Asa esti perfecta! Funda? rolling on the floor (n-am nevoie de ea)