| midu89 a întrebat:

Voi ce creme folositi pentru corp(fata, maini) si pentru par?!

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pentru fata folosesc Aslavital cu SPF 50-30 lei, pentru maini crema cu unt de shea-Planet Spa-25 lei, pentru corp crema cu unt de shea si trufe de ciocolata -Planet spa-depinde cum o gasesti in brosura eu am luat-o la reducer cu 15 lei iar pentru par folosesc o data pe saptamana masti naturale si in rest balsamul de la Londa Professional-30 lei si tratamentul Elseve Cristal-25 lei.:*

| alicepika a răspuns:

Ca si crema de maini eu folosesc herbagen(19 lei) si o gasesti in farmacii iar pentru par ca si sampon si balsam folosesc un sampon de la syoss pentru caderea parului si balsam tot de la syoss pentru par fragil.inainte de a folosi placa folosesc un spary pentru protejare termica de la Gerovital(11 lei) si un spary impotriva ingrasarii parului tot de la Gerovital(10 lei).Mie imi plac si sunt foarte bune. sper sa ca te-am ajutathappy

| Sunshine31 a răspuns:

Pentru corp imi place de la avon, acum folosesc lotiune de corp si maini cu flori de cires+ spray de corp tot cu flori de cires si e supeerb mirosul :X
pentru fata...creme iluminatoare de la avon, si mai am de la aloe ceva crema: firming foundation lotion care e foarte bunahappy
si pentru par...creme nu, doar sampon si balsam de la favisan happy