| micutdragut a întrebat:

Vreau sa imi cumpar pantofi eleganti pentru inceperea anului universitar de aici: www.modlet.ro/133-pantofi-barbati-office-si-eleganti fiindca sunt mai ieftini, dar nu stiu care se vor potrivi la o pereche de pantaloni albastri si cu o camasa alba.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Cam toti se potrivesc cu pantaloni albastrii (inchis) si camasa, dar iti sugerez sa iti iei ceva fara lac sau ma rog sa nu fie luciosi. Daca se zgarie ii poti arunca pentru ca arata oribil.