| Αγάπη a întrebat:

Vreau si eu un tratament pentru cresterea parului... urgent!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai o alimentație sănătoasă, bogată în vitamine și calciu, să-ți tunzi vârfurile inestetice o dată la două luni, și să îți aplici o mască pentru creșterea părului în fiecare săptămână.
O poți face acasă, din : ulei de ricin, ulei de măsline, gălbenuș de ou, vitamina A și E (fiole) și ulei de migdale (pentru un aspect sănătos și mătăsos).
Baftă!