| 5114siia a întrebat:

Ca sa-mi fac o piesa muzicala, daca imi fac eu piesa acasa pe calculator si n-o pot inregistra intr-un studio profesionist, se pot ocupa cei care mi-o lanseaza, de exemplu sa dau inregistrarea facuta acasa unei case de discuri si sa se ocupe ei de inregistrarea de studio si plati? Este posibil asta? Sau cu ce se ocupa casa de discuri, ca am inteles ca si cu inregistrari?

2 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

Poate FL Studio de va ajuta.Este un program de făcut muzică.
Doar că îi trebuie sunete(preset-uri). Tutoriale găsești pe Internet.Succes

| Benn12 a răspuns:

Poți