Întrebare recomandată | Bogdanmanolachi a întrebat:

Dacă renunț la academia de politie mai am dreptul după sa ma înscriu la o scoala postliceala MAI?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vezi ca nu esti in stare sa faci ceva de ce continui sa speri ca la o scoala post liceala vei reusii, banii va iau mintiile, nu esti apt pentru MAI, si gata fa altceva numai visa salarii de mii de euro cand nu te califici nu esti apt pentru asa ceva.

| Bogdanmanolachi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mi-ai răspuns la întrebare.

| Ilovedinero a răspuns:

Lasa-l pe CristiiDinBucuresti ca e vai de mama lui, batran morocanos, sta si freaca toata ziua retele de socializare.Infn.Da, poti sa te inscrii la postliceala si daca nu faci academia de politie, poti si doar cu liceul.

| Bogdanmanolachi explică (pentru Ilovedinero):

Am înțeles. Dar ma refer dacă am fost la academia de politie și am renunțat, dacă ma mai pot înscrie la o scoala de agenti?