| AvalohAlyn a întrebat:

Enumerati si mie va rog toate facultatile sau macar cateva dintre facultati la care nu faci matematica deloc si nu trebuie sa stii matematica deloc.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| MiryamDeniz a răspuns:

Drept, limbi străine, psihologie, limbi clasice, relaţii publice, publicitate, sociologie, filosofie, litere, teatru și televiziune, academia militară/ poliţie, relaţii internaţionale și studii europene și mai sunt. Succes!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Dreptul, jurnalismul si in genere, facultatile de profil uman.