| Annezzzz a întrebat:

Hey! Eu de la anul intru in a IX a si pana acum am facut germana si engleza in generala dar la liceu se face franceza si engleza. Cum sa fac sa pot sa invat mai repede franceza cat de cat?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| gabri123 a răspuns:

Un sistem testat pentru a castiga bani! Este cazul sa incetezi sa mai cauti alte oferte nesigure si neserioase! Acum si aici ai gasit exact ceea ce iti trebuie: un sistem testat, sigur, simplu si eficient prin care si tu sa castigi bani in timpul liber. Te astept sa ceri mai multe detalii la adresa mea de email:
gabysaracuta@yahoo.com