| AlexrAul456 a întrebat:

Ce profil la liceu si ce facultate trebuie sa faci ca sa ajunci IT -ist pe partea de componente PC,adica pe hardware?

Zic pe componente pentru ca nu prea imi place software,editari, java, etc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti s-a mai raspuns de vreo 10 ori la intrebari de genul asta si lucrurile cred ca sunt destul de clare.

Liceu mate info si Automatica si Calculatoare sau o facultate de Electronica.

PS. sa nu te astepti ca partea de hard sa inseamna asamblari de componente sau ceva de genul.

| AlexrAul456 explică (pentru suntserios):

Si ce daca pun o intrebare de mai multe ori? Ai vreo problema? Te-am pus eu sa raspunzi?

| AlexrAul456 explică (pentru AlexrAul456):

Iti dau funda, asa ca sa nu zici ca-s ...si e si singurul raspuns.