| Celceintreaba35345 a întrebat:

Vreau sa continui pe info la facultate si am cateva intrebari:
1Care sunt profilurile/specializarile?
2Care sunt avantajele si dezavantajele la fiecare profil?
3In functie de profil imi aleg si facultatea sau fiecare facultate are toate profilurile(legate de info evident)?

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Bine că puteți urma o facultate. Eu mi-aș fi dorit să fac medicina, dar am avut posibilități slabe și oameni în care m-am încrezut degeaba, și au luptat împotriva scopurilor mele. Dar nu mă las. Asimilez cunoștință în domeniul în care am talent, mă pregătesc pe mine și mă dezvolt, și practic în lucruri mici ce am vrut să fac în viață și sistemul m-a împedicat și m-a dat afară din producție.